خرید اینترنتی کفش ارزان برای آقایان و خانم ها

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی در جهان روز به روز به صرفه‌تر و مناسب‌تر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت/کیفیت و خدمات کالا را به مصرف کنندگان می‌دهد. بدین ترتیب رضایت مشتریان بیش از پیش شده و اغلب ترجیح می‌دهند خرید خود را از اینترنت انجام دهند. در خیلی از موارد حتی خریداران، کالای خود را در فروشگاه‌ها انتخاب و سپس آن را از اینترنت خریداری می‌کنند! در برخی از نقاط جهان مانند آمریکا فروش‌های اینترنتی از فروش حضوری پیشی گرفته است و این امر عرضه کنندگان را برآن داشته است که علاوه بر عرضه فیزیکی کالا/خدمات خود، عرضه اینترنتی را هم یکی از ملزومات کار خود بدانند.

تاریخچه فروشگاه اینترنتی فرونت

فروشگاه اینترنتی فرونت، از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را شروع کرد. اسم و آدرس این فروشگاه در ابتدا (جهان مارکت سنتر jahanmc . com) بود که به «فرونت» تغییر نام یافت.

واژه فرونت، مخففی از ترکیب دو کلمه‌ی «فروشگاه» و «اینترنت» است؛ بنابراین فرونت به معنای «فروشگاه اینترنتی» است.

این فروشگاه در زمینه ارائه وسایل و لوازم جالب و متفاوت با قیمت بسیار مناسب (عموماً زیر ۱۰۰ هزار تومان) فعالیت می‌کند.

نحوه کار فروشگاه اینترنتی فرونت

در این سیستم ابتدا خریدار وارد سایت فروشگاه اینترنتی می‌شود و محصولات مورد نظر را در سبد خرید خود قرار می‌دهد و پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی و آدرس، خرید خود را نهایی می‌کند. سپس اطلاعات سفارش در کنترل پانل مخصوص فروشگاه اینترنتی به اطلاع فروشنده می‌رسد. فروشنده، سفارش رسیده را آماده به ارسال کرده و پس از آن مأمور پست به فروشگاه مراجعه و سفارش اینترنتی را دریافت و در کوتاه ترین زمان ممکن آن‌را به دست خریدار در هر کجای ایران که باشد می‌رساند و در هنگام تحویل کالا مبلغ آن را از خریدار دریافت می‌نماید.

فروش لوازم خاص و جالب و متفاوت:

انواع ساعت دیواری و مچی، عطر و ادکن، کفش و پوشاک، لوازم خانگی، زیورآلات، لوازم جانبی موبایل و خودرو، لوازم سرگرم کننده، ابزارهای مورد نیاز کودکان و… در فرونت ارائه می‌شود.
– ارائه جدید‌ترین و کاربردی ترین محصولات مورد نیاز در منزل و محل کار.
– خدمات پس از فروش.
– قابلیت پیگیری در کوتاه‌ترین زمان ممکن.